Puuur zoekt 400 nieuwe huishoudhulpen

Bekijk alle nieuwsberichten »

05-09-2017

Jobdag 21 / 9 in de kantoren van Puuur van 8u30 tot 12u en van 13u tot 16u30.

Op donderdag 21 september organiseert Puuur een jobdag in heel Vlaanderen. In totaal zijn er 400 vacatures in te vullen in de 19 Puuur kantoren. Met de wervingscampagne “Op zoek naar een toffe job dichtbij huis?” wil Puuur kandidaten aanmoedigen om te solliciteren.

Geen kuisvrouwen, wel huishoudhelden!

“Hoewel de job doorgaans met vrouwen geassocieerd wordt, groeit het aantal mannelijke collega’s gestaag. Puuur verwelkomt vrouwen én mannen, jong of iets minder jong en dankzij het flexibel werkschema zijn er heel wat mogelijkheden om deeltijds te werken. Na een selectieprocedure kunnen nieuwe medewerkers meteen aan de slag. Ze kunnen rekenen op correcte loon- en arbeidsvoorwaarden, krijgen een contract van onbepaalde duur en worden tijdig betaald voor elk gepresteerd uur. In de regiokantoren wordt gezorgd voor persoonlijke begeleiding en vorming”, zegt directeur dienstverlening Ilse Schepens. “Neen, wij hebben geen kuisvrouwen, wel huishoudhelden! Een diploma is geen vereiste. Voor een Puuur huishoudheld zijn talent en goesting dé superkrachten.” vult Ilse aan.
Jobdag in de kantoren van Provincie Antwerpen:

Regiokantoor Herentals Collegestraat 4 2200 Herentals 014 25 96 20
puuur.herentals@ons.be

Regiokantoor Hoogstraten Heilig Bloedlaan 246 2320 Hoogstraten 03 340 20 10
puuur.hoogstraten@ons.be

Regiokantoor Kapellen Stationsstraat 4 2950 Kapellen 03 317 03 10
puuur.kapellen@ons.be

Regiokantoor Turnhout Renier Sniedersstraat 9 2300 Turnhout 014 40 91 40
puuur.turnhout@ons.be

Regiokantoor Zoersel Kapellei 19 2980 Zoersel 03 466 10 20
puuur.zoersel@ons.be

Regiokantoor Puurs Palingstraat 48 2870 Puurs 03 820 59 00
puuur.puurs@ons.be